Нам потрібні досвічені працівники

Херсонський науково-дослідний експертно-криміналістичний центру МВС України проводить набір співробітників.

Перелік вакансій:

Освіта вища: філологія, логопедія (надається перевага), а також інформаційні технології, математика та статистика, електроніка та телекомунікації, електрична інженерія, механічна інженерія, радіотехніка, автоматизація та приладобудування, право
Обов’язки дослідження відео-, звукозаписів з метою ідентифікації особи за голосом та мовленням, вирішення питань щодо можливого монтування записів тощо, а також дослідження пристроїв запису, носіїв   аудіо-, відеоінформації з метою вирішення технічних завдань
Телефонуйте (095) 530 86 04 Олена Сергіївна
Освіта вища: культура і мистецтво, архітектура та будівництво, гуманітарні науки (історія та археологія)
Обов’язки дослідження об’єктів щодо віднесення (чи невіднесення) їх до витворів мистецтва
Телефонуйте (095) 530 86 04 Олена Сергіївна
Основні вимоги: — вища (повна) освіта за відповідною спеціальністю. — вік до 40 років; — досвід роботи в державних установах; — Знання програм «МІА», «Є-дата», «ПРОЗОРО». — уміння оптимально організовувати свою роботу, працювати ефективно; — відповідальність, порядність, комунікабельність.
Обов’язки 1. Ведення податкового обліку (складання податкових накладних, розрахунків коригувань, формування податкової декларації). 2. Облік первинних документів у програмі «МІА» («Парус»). 3. Унесення змін до «Є-дата». 4. Державні закупівлі — «ПРОЗОРО» (внесення закупівель, відкриті торги, реєстрація звіту про укладені договори) тощо.
УВАГА! Усіх бажаючих запрошуємо на співбесіду до Херсонського НДЕКЦ МВС за адресою: Миколаївське шосе, 28-А, яке відбудеться 28 лютого о 10.00.

Робочий графік: понеділок-п’ятниця с 9:00 до 18:00. Нормований робочий день.

Заробітна плата: 9500 – 10500 грн.

Ми забезпечуємо оплату праці без затримок, виключно офіційно, 2 рази на місяць, соцпакет та можливості кар’єрного зростання. Знаходимось у зручному місці в центрі міста.

Загальні вимоги: вік – від 23 до 35 років, відсутність судимості, дисциплінованість, комунікабельність, врівноваженість.

Бажані додаткові вимоги до кандидатів: вміння швидко орієнтуватись в законодавстві, бажання навчатись, відповідальність, чесність, працелюбність, знання ПК та Microsoft Office.

Досвід роботи – бажаний.

 

Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA ImageChange Image