Послуги

Платні послуги надаються Херсонським НДЕКЦ в порядку та згідно з переліком і розмірами плати, встановленими постановою Кабінету Міністрів України .

 • Послуги надаються за письмовою заявою фізичних або юридичних осіб із зазначенням їх прізвища, імені, по батькові (найменування), місця реєстрації/проживання (місцезнаходження) та виду послуги, а також за постановою (ухвалою) суду в цивільних та господарських справах (далі - замовники).
 • Оплата наданих послуг здійснюється шляхом перерахування замовником коштів через банки, відділення поштового зв'язку або програмно-технічні комплекси самообслуговування. Підтвердженням оплати послуг є платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв'язку або коду проведеної операції. Прийняття плати за послуги безпосередньо працівниками підрозділів МВС та ДМС забороняється.
 • У разі письмового звернення замовника щодо термінового надання послуги та можливості підрозділів МВС або ДМС надати послугу у строк до 10 днів, розмір плати збільшується на 100 відсотків.
 • Замовник має право відмовитися від надання замовленої послуги шляхом подання на ім'я керівника відповідного підрозділу МВС або ДМС заяви в письмовій формі.
 • Повернення коштів за ненадані послуги здійснюється за письмовою заявою замовника на підставі оригіналу платіжного документа та документа, що посвідчує особу.
 • Плата за надання послуг підрозділам МВС не справляється, крім вартості продукції, яка використовується під час надання послуги.
 • Відповідальність за дотримання вимог цього Порядку покладається на керівників підрозділів МВС та ДМС.

Оголошення

 ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН – ВЛАСНИКІВ ЗБРОЇ У червні цього року запрацював Єдиний реєстр зброї (ЄР3). Він передбачає, що в кожної одиниці зброї, буде свій «паспорт», що дозволить відслідкувати механізм обігу зброї в Україні.

До цього часу Експертна служба здійснює лише огляд технічного стану і відстріл нарізної та травматичної зброї. У звʼязку з впровадженням ЄР3, Херсонським НДЕКЦ також здійснюватиметься огляд технічного стану гладкоствольної зброї та вестиме її облік. Це допоможе встановлювати, чи відповідає зброя критеріям і вимогам нормативно-правових актів

Тож, якщо Ви вирішили придбати зброю або вже є її власником, необхідно своєчасно (кожні три роки) здійснювати її контрольний відстріл. Якщо цього не робити, це потягне за собою кримінальне правопорушення та відповідальність

Чекаємо Вас за адресою: м. Херсон, Миколаївське шосе, 28 а.

 

 • Відстріл зброї та огляд її технічного стану проводиться при її реєстрації, та в подальшому - при кожній перереєстрації.
 • За результатами відстрілу та огляду власнику зброї видається довідка для надання в дозвільну систему.
 • Відстріл та огляд здійснюється на підставі письмової заяви власника зброї.
 • Зброя для відстрілу та огляду технічного стану приймається тільки після надання заявником квитанції про сплату вартості послуг.
 • Бланки заяви на проведення відстрілу та огляду технічного стану, а також рахунок-фактура на сплату вартості послуг видаються відповідальним працівником НДЕКЦ, після перевірки установчих даних заявника та відповідності даних зброї, даним зазначеним у дозволі.
 • При реєстрації, в разі наявності зі зброєю пакунка з кулями та гільзами, відстріляними іншим підрозділом Експертної служби МВС України, а також довідки про відстріл та огляд технічного стану, повторний відстріл і огляд не проводиться. На довідці робиться відмітка про те, що кулі та гільзи беруться до обліку. Довідка повертається власнику зброї для надання її в підрозділ Національної поліції за місцем постановки зброї на облік. Пакунок з відстріляними кулями та гільзами не повинен мати слідів пошкодження та несанкціонованого перепакування.

 

Відстріл зброї проводиться щоденно, окрім суботи та неділі:

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт - з 10:00 - 13:00

 

 

Зброя для огляду технічного стану та відстрілу приймається в справному стані, при наявності у власника

при реєстрації:

- документа, що підтверджує особу (паспорт громадянина України)

- індивідуального податкового номера - дозволу на право зберігання та носіння зброї або документа, що засвідчує право на придбання зброї

- 3-х штатних патронів (до газової зброї - холостих)

при перереєстрації:

- документа, що підтверджує особу (паспорт громадянина України) - індивідуального податкового номера

- дозволу на зброю

- 3-х штатних патронів (до газової зброї - холостих)

Патрони, які надаються для відстрілу, не повинні мати механічних та корозійних пошкоджень.

Згідно переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ, що затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2022 № 724, розмір плати за відстрілювання вогнепальної зброї та огляду її технічного стану складає: 258,00 грн

 

Найменування послуги

 

Вартість, 3 ПДВ

 

Огляд технічного стану і відстріл вогнепальної зброї, спеціальних засобів та конструктивно схожих із зброєю виробів із використанням патронів замовника з видачею довідки на бланку установи

 

258,00