Послуги

Платні послуги надаються Херсонським НДЕКЦ в порядку та згідно з переліком і розмірами плати, встановленими постановою Кабінету Міністрів України.

 • Послуги надаються за письмовою заявою фізичних або юридичних осіб із зазначенням їх прізвища, імені, по батькові (найменування), місця реєстрації/проживання (місцезнаходження) та виду послуги, а також за постановою (ухвалою) суду в цивільних та господарських справах (далі - замовники).

 • Оплата наданих послуг здійснюється шляхом перерахування замовником коштів через банки, відділення поштового зв'язку або програмно-технічні комплекси самообслуговування. Підтвердженням оплати послуг є платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв'язку або коду проведеної операції. Прийняття плати за послуги безпосередньо працівниками підрозділів МВС та ДМС забороняється.

 • У разі письмового звернення замовника щодо термінового надання послуги та можливості підрозділів МВС або ДМС надати послугу у строк до 10 днів, розмір плати збільшується на 100 відсотків.

 • Замовник має право відмовитися від надання замовленої послуги шляхом подання на ім'я керівника відповідного підрозділу МВС або ДМС заяви в письмовій формі.

 • Повернення коштів за ненадані послуги здійснюється за письмовою заявою замовника на підставі оригіналу платіжного документа та документа, що посвідчує особу.

 • Плата за надання послуг підрозділам МВС не справляється, крім вартості продукції, яка використовується під час надання послуги.

 • Відповідальність за дотримання вимог цього Порядку покладається на керівників підрозділів МВС та ДМС.

 • Надати до канцелярії НДЕКЦ письмову заяву (або постанову (ухвалу) суду в цивільних та господарських справах) від фізичної або юридичної особи із зазначенням їх прізвища, імені, по батькові (найменування), місця реєстрації/проживання (місцезнаходження) та виду послуги. При необхідності звернутися до НДЕКЦ за консультацією.

 • Отримати рахунок для сплати, відповідно до складності експертизи (дослідження).

 • Здійснити оплату будь-яким зручним шляхом.

 • Підтвердити оплату надавши квитанцію (підтвердженням оплати послуг є платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв’язку або коду проведеної операції).

Розрахунки за виконання роботи (надані послуги) проводяться у формі попередньої (повної або часткової) оплати за фактом виконаних робіт (послуг), про що обумовлюється в договорі. Вартість послуги залежить від виду експертизи, складності (визначає експерт) та поточної вартості експертогодини.

Оплата наданих послуг здійснюється шляхом перерахування замовником коштів через банки, відділення поштового зв'язку або програмно-технічні комплекси самообслуговування.

Підтвердженням оплати послуг є платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв'язку або коду проведеної операції.

Коди та вартість послуг з 01.01.2024

Розрахункові реквізити

Одержувач

Херсонський НДЕКЦ МВС України

ЄДРПОУ одержувача

25574185

Банк одержувача

Держказначейська служба України м.Київ МФО - 820172

Р/Р

UA778201720313291201201002632

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН – ВЛАСНИКІВ ЗБРОЇ

У 2023 році запрацював Єдиний реєстр зброї (ЄР3). Він передбачає, що в кожної одиниці зброї, буде свій «паспорт», що дозволить відслідкувати механізм обігу зброї в Україні.

До цього часу Експертна служба здійснює лише огляд технічного стану і відстріл нарізної та травматичної зброї. У звʼязку з впровадженням ЄР3, Херсонським НДЕКЦ також здійснюватиметься огляд технічного стану гладкоствольної зброї та вестиме її облік. Це допоможе встановлювати, чи відповідає зброя критеріям і вимогам нормативно-правових актів

Тож, якщо Ви вирішили придбати зброю або вже є її власником, необхідно своєчасно (кожні три роки) здійснювати її контрольний відстріл. Якщо цього не робити, це потягне за собою кримінальне правопорушення та відповідальність

Чекаємо Вас за адресою: м. Херсон, Миколаївське шосе, 28 а.

 • Відстріл зброї та огляд її технічного стану проводиться при її реєстрації, та в подальшому - при кожній перереєстрації.

 • За результатами відстрілу та огляду власнику зброї видається довідка для надання в дозвільну систему.

 • Відстріл та огляд здійснюється на підставі письмової заяви власника зброї.

 • Зброя для відстрілу та огляду технічного стану приймається тільки після надання заявником квитанції про сплату вартості послуг.

 • Бланки заяви на проведення відстрілу та огляду технічного стану, а також рахунок-фактура на сплату вартості послуг видаються відповідальним працівником НДЕКЦ, після перевірки установчих даних заявника та відповідності даних зброї, даним зазначеним у дозволі.

 • При реєстрації, в разі наявності зі зброєю пакунка з кулями та гільзами, відстріляними іншим підрозділом Експертної служби МВС України, а також довідки про відстріл та огляд технічного стану, повторний відстріл і огляд не проводиться. На довідці робиться відмітка про те, що кулі та гільзи беруться до обліку. Довідка повертається власнику зброї для надання її в підрозділ Національної поліції за місцем постановки зброї на облік. Пакунок з відстріляними кулями та гільзами не повинен мати слідів пошкодження та несанкціонованого перепакування.

Відстріл зброї проводиться щоденно, окрім суботи та неділі:

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт - з 10:00 - 13:00

Зброя для огляду технічного стану та відстрілу приймається в справному стані, при наявності у власника

при реєстрації:

- документа, що підтверджує особу (паспорт громадянина України)

- індивідуального податкового номера - дозволу на право зберігання та носіння зброї або документа, що засвідчує право на придбання зброї

- 3-х штатних патронів (до газової зброї - холостих)

при перереєстрації:

- документа, що підтверджує особу (паспорт громадянина України) - індивідуального податкового номера

- дозволу на зброю

- 3-х штатних патронів (до газової зброї - холостих)

Патрони, які надаються для відстрілу, не повинні мати механічних та корозійних пошкоджень.

Згідно переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ, що затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2022 № 724, розмір плати за відстрілювання вогнепальної зброї та огляду її технічного стану складає: 258,00 грн

Найменування послуги

Вартість, з ПДВ

Огляд технічного стану і відстріл вогнепальної зброї, спеціальних засобів та конструктивно схожих із зброєю виробів із використанням патронів замовника з видачею довідки на бланку установи

258,00 грн

Назва послуги

 • Проведення судової експертизи в цивільних та господарських справах
 • Проведення дослідження на замовлення фізичних або юридичних осіб

Підвид експертизи

Почеркознавча

Вид експертизи

Криміналістична

Експертна спеціальність (індекс)

Дослідження почерку та підписів (1.1)

Назва профільного сектору

Сектор технічного дослідження документів та почерку

Контактна особа

Завідувач сектору Десятник Альона Василівна

Контактний телефон (черговий)

+38 066 591 58 09

Об’єкти експертизи/дослідження:

 • Рукописний текст;

 • Короткий рукописний запис;

 • Підпис.

Типові питання:

 • Чи виконано рукописний текст (рукописні записи) певною особою?

 • Чи виконані декілька рукописних текстів (рукописних записів) однією особою?

 • Чи виконано рукописний текст навмисно зміненим почерком?

 • Чи виконано рукописний текст у незвичних умовах під впливом збиваючих факторів (природних, штучних)?

 • Чи перебувала особа, яка виконала рукописний текст, у незвичайному стані?

 • Чи володіє особа, яка виконала рукопис, навичками написання спеціальними шрифтами?

Дослідженням вирішуються й інші питання за домовленістю.

Вартість проведення експертизи/дослідження

Код послуги

Найменування послуги

Експерто година, грн (без ПДВ)

ПДВ

Вартість з ПДВ

1500117

Проведення судової експертизи в цивільних, господарських, адміністративних справах, у виконавчому провадженні: експертиза почеркознавча

378,64

75,73

454,37

1500157

Проведення судової експертизи в кримінальному провадженні на замовлення підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого, їх захисників, законного представника, потерпілого, його представника і законного представника (за клопотанням): експертиза почеркознавча

378,64

75,73

454,37

1500191

Проведення експертних досліджень, оцінки майна, майнових прав і професійної оціночної діяльності на замовлення фізичних або юридичних осіб: дослідження почеркознавчі

378,64

75,73

454,37

Послуги надаються за письмовою заявою фізичних або юридичних осіб із зазначенням їх прізвища, імені, по-батькові особи чи найменування підприємства, місця реєстрації та проживання чи місцезнаходження підприємства, виду послуги.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Назва послуги

 • Проведення судової експертизи в цивільних та господарських справах
 • Проведення дослідження на замовлення фізичних або юридичних осіб

Підвид експертизи

Технічна експертиза документів

Вид експертизи

Криміналістична

Експертна спеціальність (індекс)

 • Дослідження реквізитів документів (2.1)
 • Дослідження друкарських форм та інших засобів виготовлення документів (2.3)

Назва профільного сектору

Сектор технічного дослідження документів та почерку

Контактна особа

Завідувач сектору Десятник Альона Василівна

Контактний телефон (черговий)

+38 066 591 58 09

Об’єкти експертизи/дослідження:

 • Грошові знаки, які знаходяться чи знаходились в офіційному обігу;

 • Документи, що засвідчують особу, подію, освіту, трудовий стаж (паспорт; свідоцтва про народження, одруження і розірвання шлюбу, переміну прізвища, імені, по батькові; трудова книжка та вкладиш до неї посвідчення водія, службові, військові, ветеранів, інвалідів; дипломи про освіту, присвоєння звання; пенсійна книжка; пенсійні листки; листки тимчасової непрацездатності тощо);

 • Проїзні документи (квитки на проїзд залізничним, морським, річковим, повітряним і міським транспортом; документи на перевезення вантажів тощо);

 • Знаки поштової оплати (поштові марки, конверти з марками, листівки з марками тощо);

 • Документи, що обслуговують грошовий обіг (книжки ощадні, чекові, депозитні; чеки грошові, майнові, розрахункові; бланки фінансування, страхування; акредитиви; марки податкові, митні, акцизні; доручення на видачу коштів, пенсій, майна; сертифікати якості, на право вивезення та ввезення, поліси страхування; ліцензії тощо);

 • Білети тиражних та миттєвих лотерей;

 • Цінні папери (акції, облігації, казначейські зобов'язання, ощадні сертифікати, приватизаційні папери, векселя тощо);

 • Інші документи та цінні папери, передбачені чинним законодавством;

 • Слідоутворюючі поверхні засобів письма та інших технічних засобів (друкарських форм, печаток, штампів тощо), за допомогою яких виготовляються документи та їх реквізити на певних матеріальних носіях;

 • Зміст документів (текст, підписи, відбитки печаток, штампів тощо).

Типові питання:

 • Чи вносились у текст документа зміни? Якщо вносилися, то яким чином (підчистка, дописка, травлення, виправлення тощо) і який зміст первинного тексту?

 • Чи була замінена в документі фотокартка?

 • Чи замінювались у документі (договорі, зошиті, книзі, медичній картці тощо) аркуші?

 • Який зміст замаскованого (зафарбованого, забрудненого, замазаного тощо) тексту?

 • Який зміст знебарвленого тексту?

 • Чи є в даному документі (аркуші паперу) невидимий текст і якщо є, то який саме?

 • Писальним приладом якого типу виконано рукописні тексти (підписи) у наданому документі?

 • Яким чином виконаний підпис від імені громадянина Н., текст документа (за допомогою технічних засобів чи пишучим приладом)?

 • У якій послідовності виконувались реквізити даного документа (підпис, відтиск печатки тощо)?

 • Чи становили раніше одне ціле надані на експертизу (дослідження) частини документа?

 • Чи виготовлено наданий документ шляхом монтажу за допомогою комп'ютерної або копіювально-розмножувальної техніки?

 • Чи використані для створення змонтованого документа документи, вилучені у гр. Н.?

 • Який спосіб (способи) поліграфічного друку використано під час виготовлення даного документа?

 • Чи відповідає даний цінний папір (грошова купюра, облігація, лотерейний білет тощо) за своїми характеристиками аналогічним цінним паперам, що виготовляються Держзнаком України (або вказати іншого виробника)?

 • Яким способом нанесений відтиск печатки (штампа, факсиміле)?

 • Чи нанесено відтиск печатки (штампа, факсиміле) в даному документі наданою печаткою (штампом, факсиміле)?

 • Чи нанесено відтиск печатки (штампа, факсиміле) в наданому документі печаткою (штампом, факсиміле), експериментальні та вільні зразки відтисків якої надані для порівняльного дослідження?

 • Чи нанесено відтиск печатки (штампа, факсиміле) в наданих документах однією і тією самою печаткою (штампом, факсиміле)?

 • Який тип принтера, на якому виготовлений текст?

 • Чи виготовлено наданий документ на принтері, зразки роздрукованих текстів якого надані для порівняльного дослідження?

Дослідженням вирішуються й інші питання за домовленістю.

Вартість проведення експертизи/дослідження

Код послуги

Найменування послуги

Експерто година, грн (без ПДВ)

ПДВ

Вартість з ПДВ

1500116

Проведення судової експертизи в цивільних, господарських, адміністративних справах, у виконавчому провадженні: експертиза документів

378,64

75,73

454,37

1500156

Проведення судової експертизи в кримінальному провадженні на замовлення підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого, їх захисників, законного представника, потерпілого, його представника і законного представника (за клопотанням): експертиза документів

378,64

75,73

454,37

1500190

Проведення експертних досліджень, оцінки майна, майнових прав і професійної оціночної діяльності на замовлення фізичних або юридичних осіб: дослідження документів

378,64

75,73

454,37

Послуги надаються за письмовою заявою фізичних або юридичних осіб із зазначенням їх прізвища, імені, по-батькові особи чи найменування підприємства, місця реєстрації та проживання чи місцезнаходження підприємства, виду послуги.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Назва послуги

 • Проведення судової експертизи в цивільних та господарських справах
 • Проведення дослідження на замовлення

Підвид експертизи

Дослідження вогнепальної зброї

Вид експертизи

Балістична

Експертна спеціальність (індекс)

 • Балістичне дослідження вогнепальної зброї та бойових припасів до неї (3.1)
 • Балістичне дослідження слідів зброї, слідів пострілу та ситуаційних обставин пострілу (3.2)

Назва профільного сектору

Сектор досліджень зброї

Контактна особа

Завідувач сектору Фалей Вячеслав Григорович

Контактний телефон (черговий)

+38 066 591 58 09

Об’єкти експертизи/дослідження:

 • Вогнепальна зброя, частини вогнепальної зброї, бойові припаси до вогнепальної зброї, частини бойових припасів та ін.

Типові питання:

 • Чи є наданий предмет вогнепальною зброєю? Якщо так, то чи придатний він до стрільби?

 • До якого виду, системи, моделі, калібру належить надана вогнепальна зброя?

 • Чи справна надана зброя? Якщо ні, то які вона має несправності?

 • Чи виключають ці несправності можливість пострілу?

 • Яким способом (промисловим чи саморобним) виготовлено зброю?

 • Чи міг з наданої зброї за певних умов (наприклад, при падінні її на ґрунт, підлогу тощо) бути здійснений постріл без натискання на спусковий гачок?

 • З якої моделі зброї вистріляна надана куля (або декілька куль)?

 • В якій моделі зброї відстріляна надана на дослідження гільза (або декілька гільз)?

 • Чи відстріляні надані на дослідження гільзи (кулі) зі зброї, наданої для дослідження?

 • Чи вистріляні надані на дослідження кулі (гільзи) з одного екземпляра зброї?

Дослідженням вирішуються й інші питання за домовленістю.

Вартість проведення експертизи/дослідження

Код послуги

Найменування послуги

Експерто година, грн (без ПДВ)

ПДВ

Вартість з ПДВ

1500114

Проведення судової експертизи в цивільних, господарських, адміністративних справах, у виконавчому провадженні: експертиза, дослідження балістичні

378,64

75,73

454,37

1500154

Проведення експертних досліджень, оцінки майна, майнових прав і професійної оціночної діяльності на замовлення фізичних або юридичних осіб: експертиза балістична

378,64

75,73

454,37

1500188

Проведення експертних досліджень, оцінки майна, майнових прав і професійної оціночної діяльності на замовлення фізичних або юридичних осіб: дослідження балістичні

378,64

75,73

454,37

Послуги надаються за письмовою заявою фізичних або юридичних осіб із зазначенням їх прізвища, імені, по-батькові особи чи найменування підприємства, місця реєстрації та проживання чи місцезнаходження підприємства, виду послуги.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Назва послуги

 • Проведення судової експертизи в цивільних та господарських справах
 • Проведення дослідження на замовлення

Підвид експертизи

Дослідження холодної зброї

Вид експертизи

Дослідження холодної зброї

Експертна спеціальність (індекс)

Дослідження холодної зброї (3.3)

Назва профільного сектору

Сектор досліджень зброї

Контактна особа

Завідувач сектору Фалей Вячеслав Григорович

Контактний телефон (черговий)

+38 066 591 58 09

Об’єкти експертизи/дослідження:

 • Холодна зброя (ножі, кинджали, мечі, шаблі, кастети, луки, арбалети та ін.)

Типові питання:

 • Чи є наданий предмет холодною зброєю?

 • Якщо є, то до якого виду холодної зброї він належить та яким способом виготовлений?

Дослідженням вирішуються й інші питання за домовленістю.

Вартість проведення експертизи/дослідження

Код послуги

Найменування послуги

Експерто година, грн (без ПДВ)

ПДВ

Вартість з ПДВ

1500113

Проведення судової експертизи в цивільних, господарських, адміністративних справах, у виконавчому провадженні: експертиза холодної зброї

378,64

75,73

454,37

1500153

Проведення експертних досліджень, оцінки майна, майнових прав і професійної оціночної діяльності на замовлення фізичних або юридичних осіб: експертиза холодної зброї

378,64

75,73

454,37

1500187

Проведення експертних досліджень, оцінки майна, майнових прав і професійної оціночної діяльності на замовлення фізичних або юридичних осіб: дослідження холодної зброї

378,64

75,73

454,37

Послуги надаються за письмовою заявою фізичних або юридичних осіб із зазначенням їх прізвища, імені, по-батькові особи чи найменування підприємства, місця реєстрації та проживання чи місцезнаходження підприємства, виду послуги.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Назва послуги

 • Проведення судової експертизи в цивільних та господарських справах
 • Проведення дослідження на замовлення фізичних або юридичних осіб

Підвид експертизи

Трасологічна, технічна експертиза документів

Вид експертизи

Криміналістична

Експертна спеціальність (індекс)

 • Криміналістичне дослідження транспортних засобів (4.3)
 • Дослідження ідентифікаційних номерів та рельєфних знаків (4.4)
 • Дослідження реквізитів документів (2.1)
 • Дослідження друкарських форм та інших засобів виготовлення документів (2.3)

Назва профільного сектору

Сектор криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують

Контактна особа

Завідувач сектору Вовк В’ячеслав Петрович

Контактний телефон

+38 050 983 90 61

Адреса

73003, м. Херсон, Миколаївське шосе, 28 А

73003, м. Херсон, вул. Вишнева, 22.(ТСЦ 6541)

Режим роботи

Вт–Пт, 08:00-17:00, Сб, 08:00-15:45

Об’єкти експертизи/дослідження:

 • Транспортні засоби, та їх окремі агрегати;

 • Супровідні документи транспортних засобів.

Типові питання:

 • Чи змінювалися ідентифікаційні номери транспортного засобу, наданого на дослідження? Якщо так, то якими були первинні номери агрегатів?

 • Чи відповідають бланки наданих на дослідження реєстраційних документів, бланкам які є в офіційному обігу? Чи вносились зміни в реквізити наданих на дослідження реєстраційних документів?

Вартість проведення експертизи/дослідження

Код послуги

Найменування послуги

Експерто година, грн (без ПДВ)

ПДВ

Вартість з ПДВ

1500119

Експертне дослідження транспортного засобу і реєстраційних документів на транспортний засіб із видачею висновку експертного дослідження на бланку установи для транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн - учасниць СНД або окремих агрегатів

248,30

49,66

297,96

1500120

Експертне дослідження транспортного засобу і реєстраційних документів на транспортний засіб із видачею висновку експертного дослідження на бланку установи для транспортних засобів усіх категорій іноземного виробництва або окремих агрегатів

308,86

61,77

370,63

1500121

Експертне дослідження транспортного засобу і реєстраційних документів на транспортний засіб із видачею висновку експертного дослідження на бланку установи для мопедів або їх окремих агрегатів

166,54

33,31

199,85

1500147

Нанесення спеціальних індивідуальних та дублюючих індентифікаційних номерів транспортних засобів

9084,00

1816,80

10900,80

Послуги надаються за письмовою заявою фізичних або юридичних осіб із зазначенням їх прізвища, імені, по-батькові особи чи найменування підприємства, місця реєстрації та проживання чи місцезнаходження підприємства, виду послуги.

БЛАНК ЗАЯВИ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ

Назва послуги

 • Проведення судової експертизи в цивільних та господарських справах
 • Проведення дослідження на замовлення

Підвид експертизи

Спиртовмісних сумішей

Вид експертизи

Криміналістична

Експертна спеціальність (індекс)

Дослідження спиртовмісних сумішей (8.7)

Назва профільного сектору

Сектор фізико-хімічних досліджень відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів

Контактна особа

Завідувач відділу Подшивалова Тетяна Мар’янівна

Контактний телефон (черговий)

+38 066 591 58 09

Об’єкти експертизи/дослідження:

 • Спиртовмісні суміші.

Типові питання:

 • Чи містить надана рідина етиловий спирт? Якщо так, то яка її міцність та об’єм?

 • Чи є надана рідина етиловим спиртом?

 • Чи відповідає надана на дослідження рідина ДСТУ, указаному на етикетці, за повнотою наливу та міцністю?

 • Чи є надана на дослідження рідина спиртним напоєм домашнього виробництва - самогоном? Якщо так, то яка його міцність та об’єм?

Дослідженням вирішуються й інші питання за домовленістю.

Вартість проведення експертизи/дослідження

Код послуги

Найменування послуги

Експерто година, грн (без ПДВ)

ПДВ

Вартість з ПДВ

1500124

Проведення судової експертизи в цивільних, господарських, адміністративних справах, у виконавчому провадженні: експертиза матеріалів, речовин, виробів та харчових продуктів

378,64

75,73

454,37

1500161

Проведення судової експертизи в кримінальному провадженні на замовлення підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого, їх захисників, законного представника, потерпілого, його представника і законного представника (за клопотанням): експертиза матеріалів, речовин, виробів та харчових продуктів

378,64

75,73

454,37

1500195

Проведення експертних досліджень, оцінки майна, майнових прав і професійної оціночної діяльності на замовлення фізичних або юридичних осіб: дослідження матеріалів, речовин, виробів та харчових продуктів

378,64

75,73

454,37

Послуги надаються за письмовою заявою фізичних або юридичних осіб із зазначенням їх прізвища, імені, по-батькові особи чи найменування підприємства, місця реєстрації та проживання чи місцезнаходження підприємства, виду послуги.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Назва послуги

 • Проведення судової експертизи в цивільних, господарських, адміністративних справах та у виконавчому провадженні
 • Проведення дослідження на замовлення

Підвид експертизи

Товарознавча експертиза

Вид експертизи

Транспортно-товарознавча

Експертна спеціальність (індекс)

Визначення вартості колісних транспортних засобів та розміру збитку, завданого власнику транспортного засобу (12.2)

Назва профільного сектору

Сектор товарознавчих та гемологічних досліджень відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності

Контактна особа

Завідувач сектору Гладун Олексій Вікторович

Контактний телефон

+38 095 483 40 78

Об’єкти експертизи/дослідження

 • Колісні транспортні засоби.

Типові питання

 • Яка ринкова вартість колісного транспортного засобу?

 • Який рік виготовлення колісного транспортного засобу?

 • Який тип, модель, версія колісного транспортного засобу, тип кузова?

 • Який тип, потужність та робочий об’єм двигуна колісного транспортного засобу?

 • Яка вартість відновлювального ремонту колісного транспортного засобу, в результаті його пошкодження в результаті ДТП, станом на момент проведення огляду?

 • Яка вартість матеріального збитку, завданого власнику колісного транспортного засобу, в результаті його пошкодження в результаті ДТП, станом на момент проведення огляду?

Вартість проведення експертизи/дослідження

Код послуги

Найменування послуги

Експерто година, грн (без ПДВ)

ПДВ

Вартість з ПДВ

1500130

Проведення судової експертизи в цивільних, господарських, адміністративних справах, у виконавчому провадженні: експертиза автотоварознавча

378,64

75,73

454,37

1500167

Проведення судової експертизи в кримінальному провадженні на замовлення підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого, їх захисників, законного представника, потерпілого, його представника і законного представника (за клопотанням): експертиза автотоварознавча

378,64

75,73

454,37

1500201

Проведення експертних досліджень, оцінки майна, майнових прав і професійної оціночної діяльності на замовлення фізичних або юридичних осіб: дослідження автотоварознавче

378,64

75,73

454,37

1500223

Експертне транспортно-товарознавче дослідження з визначення об'єму двигуна та (або) визначення року виготовлення колісного транспортного засобу із видачею висновку експертного дослідження на бланку установи

189,32

37,86

227,18

1500204

Експертне транспортно-товарознавче дослідження з визначення ринкової вартості колісного транспортного засобу із видачею висновку експертного дослідження на бланку установи

378,64

75,73

454,37

Послуги надаються за письмовою заявою фізичних або юридичних осіб із зазначенням їх прізвища, імені, по-батькові особи чи найменування підприємства, місця реєстрації та проживання чи місцезнаходження підприємства, виду послуги.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Назва послуги

 • Проведення судової експертизи в цивільних та господарських справах
 • Проведення дослідження на замовлення

Вид експертизи

Будівельно-технічна

Експертна спеціальність (індекс)

Дослідження об’єктів нерухомості, будівельних матеріалів, конструкцій та відповідних документів (10.6)

Назва профільного сектору

Сектор будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності

Контактна особа

Завідувач сектору Ковшова Наталя Миколаївна

Контактний телефон

+38 050 579 58 79

Основними завданнями будівельно-технічної експертизи є:

 • визначення відповідності розробленої проектно-технічної та кошторисної документації вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва;

 • визначення відповідності виконаних будівельних робіт та побудованих об’єктів нерухомого майна (будівель, споруд тощо) проектно-технічній документації та вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва;

 • визначення відповідності виконаних будівельних робіт, окремих елементів об’єктів нерухомого майна, конструкцій, виробів та матеріалів проектно-технічній документації та вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва;

 • визначення, перевірка обсягів і вартості виконаних будівельних робіт та складеної первинної звітної документації з будівництва та їх відповідність проектно-кошторисній документації, вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва;

 • визначення групи капітальності, категорії складності, ступеня вогнестійкості будівель і споруд та ступеня будівельної готовності незавершених будівництвом об’єктів;

 • визначення технічного стану будівель, споруд та інженерних мереж, причин пошкоджень та руйнувань об’єктів та їх елементів;

 • визначення вартості будівельних робіт, пов’язаних з переобладнанням, усуненням наслідків залиття, пожежі, стихійного лиха, механічного впливу тощо;

 • визначення можливості та розробка варіантів розподілу (виділення частки; порядку користування) об’єктів нерухомого майна.

Орієнтовний перелік вирішуваних питань:

 • Чи відповідає розроблена проектно-кошторисна документація вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва (ДБН, СНиП тощо)? Якщо не відповідає, то в чому полягають невідповідності?

 • Чи відповідають виконані будівельні роботи проектній документації та вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва? Якщо не відповідають, то в чому полягають невідповідності?

 • Чи відповідають об’єкти (будівлі, споруди тощо) проектно-технічній документації на їх будівництво (ремонт, реконструкцію) та вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва. Якщо не відповідають, то в чому полягають невідповідності?

 • Чи відповідають виконані будівельні роботи (або окремі елементи об’єктів нерухомого майна, конструкції, вироби, матеріали тощо) проектно-технічній документації та вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва (ДБН, СНиП, стандартам, технічним умовам тощо)? Якщо не відповідають, то в чому полягають невідповідності?

 • Який перелік та об’єми фактично виконаних будівельних робіт з будівництва (ремонту, реконструкції)?

 • Яка вартість фактично виконаних робіт з будівництва (ремонту, реконструкції) об’єктів?

 • Чи відповідають обсяги та вартість фактично виконаних робіт з будівництва (ремонту, реконструкції) об’єктів обсягам та вартості, визначеним проектно-кошторисною або первинною звітною документацією з будівництва?

 • Чи відповідає первинна звітна документація (форми КБ-2в, КБ-3 тощо) з будівництва (ремонту, реконструкції) за порядком складання і наведеними розрахунками вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва? Якщо не відповідає, то в чому полягають невідповідності?

 • Який вид будівництва (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт тощо) фактично виконаний на об’єкті?

 • Чи є об’єкт (результат виконання робіт) нерухомим майном?

 • Який ступінь будівельної готовності незавершеного будівництвом об’єкта?

 • Яка група капітальності (категорія складності, ступінь вогнестійкості) об’єкта?

 • Який технічний стан (ступінь фізичного зношення) об’єкта нерухомого майна (будівлі, споруди тощо)?

 • Чи є об’єкт нерухомого майна (будівля, споруда) аварійним?

 • Які пошкодження об’єкта (будівлі, квартири, приміщення, оздоблення тощо) виникли внаслідок залиття, пожежі, стихійного лиха, механічного впливу, просідання ґрунту на підроблюваних територіях тощо?

 • Яка технічна причина пошкоджень та руйнувань об’єкта нерухомого майна (елементів, конструкцій, інженерних мереж тощо)?

 • Яка вартість ремонтно-будівельних робіт, проведення яких необхідне для усунення пошкоджень унаслідок залиття, пожежі, стихійного лиха, механічного впливу, просідання ґрунту тощо?

 • Який розмір завданої матеріальної шкоди об’єкту (будівлі, квартирі, приміщенню, оздобленню тощо) унаслідок його залиття, пожежі, стихійного лиха, механічного впливу, просідання ґрунту тощо?

 • Яке функціональне призначення приміщень? Чи належать приміщення будинку до нежитлових (допоміжних)?

 • Чи є технічна можливість відповідно до вимог нормативно-правових актів у галузі будівництва розділити (виділити частку; визначити порядок користування) об’єкт нерухомого майна відповідно до часток співвласників (вказати частки)?

 • Які варіанти розподілу (виділення частки; визначення порядку користування) об’єкта нерухомого майна можливо визначити відповідно до часток співвласників (вказати частки) та вимог нормативно-правових актів?

 • Чи належить будівля за архітектурним вирішенням (стилем) до категорії культових споруд: храмів, церковних споруд? (Зазначене питання може вирішуватись шляхом проведення комплексної експертизи із залученням відповідних фахівців.)

Вартість проведення експертизи/дослідження

Код послуги

Найменування послуги

Експерто година, грн (без ПДВ)

ПДВ

Вартість з ПДВ

1500149

Проведення судової експертизи в цивільних, господарських, адміністративних справах, у виконавчому провадженні: експертиза будівельно-технічна

378,64

75,73

454,37

1500183

Проведення судової експертизи в кримінальному провадженні на замовлення підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого, їх захисників, законного представника, потерпілого, його представника і законного представника (за клопотанням): експертиза будівельно-технічна

378,64

75,73

454,37

1500217

Проведення експертних досліджень, оцінки майна, майнових прав і професійної оціночної діяльності на замовлення фізичних або юридичних осіб: будівельно-технічне дослідження

378,64

75,73

454,37

Послуги надаються за письмовою заявою фізичних або юридичних осіб із зазначенням їх прізвища, імені, по-батькові особи чи найменування підприємства, місця реєстрації та проживання чи місцезнаходження підприємства, виду послуги.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Назва послуги

 • Проведення судової експертизи в цивільних та господарських справах
 • Проведення дослідження на замовлення

Вид експертизи

Оціночно-будівельна

Експертна спеціальність (індекс)

Визначення оціночної вартості будівельних об’єктів та споруд (10.10)

Назва профільного сектору

Сектор будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності

Контактна особа

Завідувач сектору Ковшова Наталя Миколаївна

Контактний телефон

+38 050 579 58 79

Основними завданнями будівельно-технічної експертизи є:

 • визначення різних видів вартості поліпшень земельних ділянок (будівель та їх частин, споруд, передавальних пристроїв тощо);

 • визначення відповідності виконаної оцінки нерухомого майна (поліпшень земельної ділянки) вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна, методології, методам, оціночним процедурам.

Орієнтовний перелік вирішуваних питань:

 • Яка вартість (зазначити вид вартості: ринкова, залишкова, ліквідаційна, вартість ліквідації, спеціальна, інвестиційна тощо) об’єкта нерухомого майна (зазначити об’єкт: будівля, приміщення, квартира, споруда тощо)?

 • Яка вартість (зазначити вид вартості: ринкова, залишкова, ліквідаційна, вартість ліквідації, спеціальна, інвестиційна тощо) частки (зазначити частку: - 1 /2, - 1 /4 тощо) об’єкта нерухомого майна (зазначити об’єкт: будівля, приміщення, квартира, споруда тощо)?

 • Чи відповідає виконана оцінка нерухомого майна (зазначити об’єкт) вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна, методології, методам, оціночним процедурам?

Для вирішення питання з визначення вартості поліпшень земельної ділянки експерту необхідно надати правоустановчу документацію та матеріали технічної інвентаризації на ці об'єкти, а також правоустановчу та технічну документацію на земельну ділянку, на якій розміщений об'єкт оцінки, станом на дату оцінки.

У разі виконання ретроспективної оцінки на дослідження необхідно надати матеріали з вихідними даними щодо показників (функціонального використання, об'ємно-планувального рішення, технічного стану тощо) об'єкта на дату оцінки.

Вартість проведення експертизи/дослідження

Код послуги

Найменування послуги

Експерто година, грн (без ПДВ)

ПДВ

Вартість з ПДВ

1500140

Проведення судової експертизи в цивільних, господарських, адміністративних справах, у виконавчому провадженні: оцінка: нерухомих речей

378,64

75,73

454,37

1500177

Проведення судової експертизи в кримінальному провадженні на замовлення підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого, їх захисників, законного представника, потерпілого, його представника і законного представника (за клопотанням): оцінка: нерухомих речей

378,64

75,73

454,37

1500211

Проведення експертних досліджень, оцінки майна, майнових прав і професійної оціночної діяльності на замовлення фізичних або юридичних осіб: оцінка: нерухомих речей

378,64

75,73

454,37

Послуги надаються за письмовою заявою фізичних або юридичних осіб із зазначенням їх прізвища, імені, по-батькові особи чи найменування підприємства, місця реєстрації та проживання чи місцезнаходження підприємства, виду послуги.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Назва послуги

 • Проведення судової експертизи в цивільних та господарських справах
 • Проведення дослідження на замовлення

Вид експертизи

Економічна

Експертна спеціальність (індекс)

 • Дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності (11.1)
 • Дослідження документів про економічну діяльність підприємств і організацій (11.2)
 • Дослідження документів фінансово -кредитних операцій (11.3)

Назва профільного сектору

Сектор економічних досліджень відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності

Контактна особа

Завідувач відділу Катречко Данило Володимирович

Контактний телефон

+38 050 396 19 24

Об'єкти експертизи/дослідження:

 • прибуткові та видаткові накладн

 • ордери

 • звіти матеріально відповідальних осіб

 • картки складського обліку

 • касові книжки

 • матеріали інвентаризації

 • акти ревізій

 • табелі

 • наряди

 • акти приймання виконаних робіт

 • трудові договори

 • розрахункові платіжні відомості

 • виписки банку

 • платіжні доручення і вимоги

 • договори про матеріальну відповідальність, накопичувальні (оборотні) відомості

 • журнали-ордери

 • меморіальні ордери за балансовими рахунками

 • головні книги

 • баланси

 • інші первинні та зведені документи бухгалтерського та податкового обліку і звітності

Типові питання:

 1. Експертиза документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності

  • Чи підтверджується документально встановлена за актом інвентаризації від (зазначаються реквізити акта) нестача (надлишки) грошових коштів у касі на суму (зазначається сума) на підприємстві (указується назва установи, організації) за період (зазначити)?

  • Чи підтверджується документально нестача товарно -матеріальних цінностей, встановлена за актом інвентаризації на підприємстві (зазначається назва організації), за період роботи (вказується період) матеріально відповідальної особи (зазначаються прізвище, ім'я, по батькові) у розмірі (указуються кількісні та вартісні показники)?

  • Чи підтверджується документально нестача основних засобів (зазначаються назва організації, кількісні та вартісні показники)?

  • Чи підтверджується розмір безпідставно виплаченої та списаної по касі (зазначається назва підприємства) заробітної плати з урахуванням даних, наданих органом (особою), який (яка) призначив(ла) експертизу (залучив(ла) експерта), та висновків почеркознавчої експертизи про те, що підписи в платіжних документах про одержання заробітної плати (номер відомості, період) учинені не особами, які в них зазначені?

  • Чи обґрунтовано відшкодовано (зазначається кому і за який період) витрати на відрядження (в якій сумі)?

  • Чи підтверджуються документально висновки перевірки (зазначаються реквізити акта перевірки) у частині, що стосується завищення обсягу і вартості виконаних робіт з урахуванням висновків інших видів експертиз?

  • Чи підтверджується документально необґрунтоване списання будівельних матеріалів, нарахування та виплата заробітної плати на завищений обсяг і вартість виконаних робіт (з урахуванням висновків інших видів експертиз)?

  • Чи підтверджується документально заявлений у позовних вимогах позивача (назва підприємства) розмір заборгованості за поставлені підприємству (назва) товарно -матеріальні цінності, виконані роботи (надані послуги) за договором (номер та дата договору) за період (зазначити період), у тому числі з урахуванням висновків інших видів експертиз?

  • Чи підтверджується документально зазначене в акті податкової інспекції (указуються реквізити акта) заниження об'єкта оподаткування (указується організація) за період (зазначається який) і донарахування до сплати податків та обов'язкових платежів до бюджету (указується яких)?

  • Чи відповідають визначені та задекларовані підприємством (назва) доходи за період (зазначається період) наданим первинним документам та вимогам Податкового кодексу України.

  • Чи відповідають визначені та задекларовані витрати підприємством (назва) за період (зазначається період) наданим первинним документам та вимогам Податкового кодексу України.

  • Чи підтверджуються документально витрати підприємства (назва) за період (зазначається період), що формують собівартість реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг?

  • Чи підтверджується документально та нормативно відображення у податковому обліку підприємства (назва підприємства) нарахування амортизації за період (вказується період)?

  • Чи підтверджуються документально обсяги господарських операцій та проведення розрахунків з нерезидентами?

  • Чи підтверджуються документально висновки акта державної податкової інспекції (номер, дата) про завищення підприємством (назва) заявленої суми бюджетного відшкодування з податку на додану вартість за період (указується період)?

  • Чи підтверджується документально встановлений за актом перевірки державної податкової інспекції фінансовий результат за операціями з цінними паперами і корпоративними правами (назва підприємства) за період (указується період) у розмірі (вказується сума)?

  • Чи підтверджується документально визначений об'єкт оподаткування з доходів, виплачених підприємством (назва підприємства) нерезиденту (назва) із джерелом його походження з України у періоді (вказується період)?

  • Чи підтверджується документально обгрунтованість застосування підприємством (назва) нульової ставки з податку на додану вартість за експортними операціями за контрактом (номер, дата)?

  Подібні питання можуть бути поставлені за іншими видами податків та обов'язкових платежів.

 2. Експертиза документів про економічну діяльність підприємств і організацій

  • Визначити основні економічні показники (ліквідності, платоспроможності та прибутковості) господарсько-фінансової діяльності (зазначити організацію) на дату укладання або закінчення терміну дії угоди (зазначити реквізити). Як вказані показники характеризують господарсько-фінансову діяльність (зазначити організацію, підприємство)?

  • Чи підтверджується документально сума внеску до статутного фонду (зазначається організація або учасник) та розрахунок розміру частини майна, що підлягає поверненню учаснику, який вибув зі складу засновників (зазначається дата виходу)?

  • Чи підтверджується документально розмір збитку від необгрунтованого заниження (несплати) орендної плати (зазначається організація) за період (зазначається який) і в якій сумі?

  • Чи є у вартості об'єктів нерухомості (яких саме), що підлягали приватизації, частка фінансування споруд за рахунок державних коштів відповідно до наданих установчих та первинних документів?

  • Чи підтверджуються документально висновки акта перевірки щодо нецільового використання бюджетних коштів, отриманих підприємством (назва) за бюджетною програмою (назва програми)?

  • Чи підтверджується документально розрахунок пенсійних виплат громадянину (прізвище, ім'я, по батькові), проведений установами Пенсійного фонду України за період (зазначається дата)?

  • Чи мають показники фінансово-економічного стану підприємства (назва) за період (вказати період) ознаки доведення до банкрутства, фіктивного банкрутства, прихованого банкрутства?

  • Чи підтверджуються документально висновки акта перевірки стосовно наявності у підприємства (організації) (назва) заборгованості з виплати заробітної плати станом на (зазначити дату)?

  • Чи була у підприємства (назва) фінансова можливість виплатити в повному обсязі (або частково) нараховану заробітну плату у період (вказати період) за рахунок власних обігових коштів з урахуванням черговості платежів згідно з вимогами законодавства?

  • На які потреби були витрачені грошові кошти підприємства (назва) в період існування заборгованості по заробітній платі перед своїми працівниками?

  • Чи призвело витрачання коштів підприємства (організації) (назва) на виробничі потреби протягом року до скорочення заборгованості з оплати праці станом (зазначити дату). Якщо так, то які саме суми коштів були спрямовані на поточну оплату праці, а які на погашення заборгованості попередніх періодів?

  • Чи підтверджується документально та нормативно розрахунок дивідендів до виплати, здійснений підприємством (назва) емітенту корпоративних прав (назва юридичної або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи) за період (зазначається період)?

 3. Експертиза документів фінансово-кредитних операцій

  • Чи підтверджуються документально висновки акта перевірки щодо відповідності вимогам чинного законодавства документального оформлення операцій (назва банку) з надання кредитів, з повноти та нарахування і сплати відсотків за користування кредитами позичальником (назва юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи) за кредитною угодою (номер, дата)?

  • Чи відповідає перелік документів, наданих банку підприємством (назва) для отримання кредитних коштів за кредитною угодою, чинному Положенню про кредитування?

  • Чи підтверджується документально вартість активів (майна) у підприємства (позичальника), наданого в заставу за кредитною угодою?

  • Чи підтверджується документально розмір збитків банку, визначений в акті перевірки (вказується суб' єкт контролю), в результаті необгрунтованої видачі, неповернення кредиту за угодою (номер, дата)?

  • Чи підтверджується бухгалтерськими та первинними документами нецільове використання кредитних коштів за угодою (номер, дата)?

  • Чи підтверджується документально дотримання банком (назва) відповідних нормативів відрахувань до страхового резерву?

  • Чи відповідає наявний у матеріалах справи розрахунок заборгованості позичальника (по сплаті процентів за кредит та погашення основної суми боргу) перед банком умовам укладеного між вказаними сторонами кредитного договору та розрахунковим документам щодо видачі та погашення кредиту за цим кредитним договором?

  • Чи відповідає метод нарахування банком процентів за кредитним договором (зазначаються реквізити договору) вимогам Положення про кредитування банку (зазначається назва банківської установи)?

Експертизою вирішуються й інші питання за домовленістю.

Вартість проведення експертизи/дослідження

Код послуги

Найменування послуги

Експерто година, грн (без ПДВ)

ПДВ

Вартість з ПДВ

1500136

Проведення судової експертизи в цивільних, господарських, адміністративних справах, у виконавчому провадженні: експертиза економічна

378,64

75,73

454,37

1500173

Проведення судової експертизи в кримінальному провадженні на замовлення підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого, їх захисників, законного представника, потерпілого, його представника і законного представника (за клопотанням): експертиза економічна

378,64

75,73

454,37

1500207

Проведення експертних досліджень, оцінки майна, майнових прав і професійної оціночної діяльності на замовлення фізичних або юридичних осіб: дослідження економічні

378,64

75,73

454,37

Послуги надаються за письмовою заявою фізичних або юридичних осіб із зазначенням їх прізвища, імені, по-батькові особи чи найменування підприємства, місця реєстрації та проживання чи місцезнаходження підприємства, виду послуги.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Назва послуги

 • Проведення судової експертизи в цивільних та господарських справах
 • Проведення дослідження на замовлення

Вид експертизи

Товарознавча

Експертна спеціальність (індекс)

Визначення вартості машин, обладнання, сировини та споживчих товарів (12.1)

Назва профільного сектору

Сектор товарознавчих та гемологічних досліджень відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності

Контактна особа

Завідувач сектору Гладун Олексій Вікторович

Контактний телефон

+38 095 483 40 78

Об'єкти експертизи/дослідження:

 • Товари народного споживання: будівельні, меблеві, галантерейні, канцелярські товари, одяг, взуття, побутова техніка, фото-, радіо-, відеоапаратура тощо.

 • Обладнання та машини: металообробне для заводів різного профілю, верстати, автомати й автоматичні лінії різні, металургійне, підйомно-транспортне, устаткування для підземних і відкритих розробок корисних копалин, машини й устаткування для буріння шпар і геологорозвідки, устаткування для нафтопереробної промисловості, устаткування для різних видів легкої та важкої промисловості, устаткування холодильне і для кондиціонування повітря, арматура промислова, трубопроводи, комунальне, торгове і протипожежне устаткування, сільськогосподарське устаткування, радіотехнічні пристрої, робототехніка, електронно-обчислювальні машини і комплекси та ін.

Типові питання:

 • Які найменування, призначення та групова належність наданих на дослідження виробів?

 • Чи відповідають маркувальні дані дійсним товарним характеристикам об'єктів дослідження?

 • Які дефекти наявні у наданих об'єктах дослідження?

 • Який товарний стан виробу за органолептичними показниками?

 • Який відсоток (вартісний розмір) втрати якості товару через ознаки зносу або наявність дефектів?

 • Яка ринкова вартість виробу станом на встановлену дату оцінки?

 • Чи правильно виконані маркування та пакування товару? Чи відповідає маркування та пакування товару вимогам нормативно-технічної документації або зразкам?

 • Які країна-виробника та підприємство-виробник товару (при умові наявності маркувальної інформації або відповідних супроводжувальних документів)?

Експертизою вирішуються й інші питання за домовленістю.

Вартість проведення експертизи/дослідження

Код послуги

Найменування послуги

Експерто година, грн (без ПДВ)

ПДВ

Вартість з ПДВ

1500135

Проведення судової експертизи в цивільних, господарських, адміністративних справах, у виконавчому провадженні: експертиза товарознавча (вартості машин, обладнання, сировини, товарів народного споживання)

378,64

75,73

454,37

1500172

Проведення судової експертизи в кримінальному провадженні на замовлення підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого, їх захисників, законного представника, потерпілого, його представника і законного представника (за клопотанням): експертиза товарознавча (вартості машин, обладнання, сировини, товарів народного споживання)

378,64

75,73

454,37

1500206

Проведення експертних досліджень, оцінки майна, майнових прав і професійної оціночної діяльності на замовлення фізичних або юридичних осіб: оцінка: дослідження товарознавчі (вартості машин, обладнання, сировини, товарів народного споживання)

378,64

75,73

454,37

Послуги надаються за письмовою заявою фізичних або юридичних осіб із зазначенням їх прізвища, імені, по-батькові особи чи найменування підприємства, місця реєстрації та проживання чи місцезнаходження підприємства, виду послуги.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Назва послуги

 • Проведення судової експертизи в цивільних та господарських справах
 • Проведення дослідження на замовлення

Підвид експертизи

Автотехнічна

Вид експертизи

Інженерно-технічна

Експертна спеціальність (індекс)

Дослідження обставин дорожньо-транспортних пригод (10.1)

Назва профільного сектору

Сектор автотехнічних досліджень

Контактна особа

Завідувач сектору Лисенко Андрій Володимирович

Контактний телефон

+38 066 610 11 16

Об’єкти експертизи/дослідження:

 • Матеріали справи.

Типові питання:

 • Як в даній дорожній обстановці повинен був діяти водій транспортного засобу згідно вимогам «Правил дорожнього руху України»?

 • Чи мав водій транспортного засобу технічну можливість попередити настання даної події шляхом виконання вимог «Правил дорожнього руху України»?

Дослідженням вирішуються й інші питання за домовленістю.

Вартість проведення експертизи/дослідження

Код послуги

Найменування послуги

Експерто година, грн (без ПДВ)

ПДВ

Вартість з ПДВ

1500165

Проведення судової експертизи в кримінальному провадженні на замовлення підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого, їх захисників, законного представника, потерпілого, його представника і законного представника (за клопотанням): експертиза обставин i механізму дорожньо-транспортних пригод

378,64

75,73

454,37

1500199

Проведення експертних досліджень, оцінки майна, майнових прав і професійної оціночної діяльності на замовлення фізичних або юридичних осіб: дослідження обставин i механізму дорожньо-транспортних пригод

378,64

75,73

454,37

Послуги надаються за письмовою заявою фізичних або юридичних осіб із зазначенням їх прізвища, імені, по-батькові особи чи найменування підприємства, місця реєстрації та проживання чи місцезнаходження підприємства, виду послуги.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Назва послуги

 • Проведення судової експертизи в цивільних та господарських справах
 • Проведення дослідження на замовлення

Підвид експертизи

Автотехнічна

Вид експертизи

Інженерно-технічна

Експертна спеціальність (індекс)

Дослідження технічного стану транспортних засобів (10.2)

Назва профільного сектору

Сектор автотехнічних досліджень

Контактна особа

Завідувач сектору Лисенко Андрій Володимирович

Контактний телефон

+38 066 610 11 16

Об’єкти експертизи/дослідження:

 • Транспортні засоби.

Типові питання:

 • Чи знаходились перед настанням даної дорожньо-транспортної пригоди в технічно-справному стані робоча гальмівна система, рульове керування, ходова частина, система освітлення транспортного засобу?

 • Якщо є які-небудь несправності, то чи стали вони причинами даної дорожньотранспортної пригоди?

Дослідженням вирішуються й інші питання за домовленістю.

Вартість проведення експертизи/дослідження

Код послуги

Найменування послуги

Експерто година, грн (без ПДВ)

ПДВ

Вартість з ПДВ

1500165

Проведення судової експертизи в кримінальному провадженні на замовлення підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого, їх захисників, законного представника, потерпілого, його представника і законного представника (за клопотанням): експертиза обставин i механізму дорожньо-транспортних пригод

378,64

75,73

454,37

1500199

Проведення експертних досліджень, оцінки майна, майнових прав і професійної оціночної діяльності на замовлення фізичних або юридичних осіб: дослідження обставин i механізму дорожньо-транспортних пригод

378,64

75,73

454,37

Послуги надаються за письмовою заявою фізичних або юридичних осіб із зазначенням їх прізвища, імені, по-батькові особи чи найменування підприємства, місця реєстрації та проживання чи місцезнаходження підприємства, виду послуги.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Назва послуги

 • Проведення судової експертизи в цивільних та господарських справах
 • Проведення дослідження на замовлення

Підвид експертизи

Автотехнічна

Вид експертизи

Інженерно-технічна

Експертна спеціальність (індекс)

Транспортно-трасологічні дослідження (10.4)

Назва профільного сектору

Сектор автотехнічних досліджень

Контактна особа

Завідувач сектору Лисенко Андрій Володимирович

Контактний телефон

+38 066 610 11 16

Об’єкти експертизи/дослідження:

 • Транспортні засоби.

 • Матеріали справи.

Типові питання:

 • В якому взаємному положенні та під яким кутом відбувся первинний контакт транспортних засобів?

 • Як розташовувались транспортні засоби відносно меж проїзної частини в момент первинного контактування (в чиїй смузі руху відбулося первинне контактування транспортних засобів)?

Дослідженням вирішуються й інші питання за домовленістю.

Вартість проведення експертизи/дослідження

Код послуги

Найменування послуги

Експерто година, грн (без ПДВ)

ПДВ

Вартість з ПДВ

1500166

Проведення судової експертизи в кримінальному провадженні на замовлення підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого, їх захисників, законного представника, потерпілого, його представника і законного представника (за клопотанням): експертиза транспортно-трасологічна

378,64

75,73

454,37

1500200

Проведення експертних досліджень, оцінки майна, майнових прав і професійної оціночної діяльності на замовлення фізичних або юридичних осіб: дослідження транспортно-трасологічні

378,64

75,73

454,37

Послуги надаються за письмовою заявою фізичних або юридичних осіб із зазначенням їх прізвища, імені, по-батькові особи чи найменування підприємства, місця реєстрації та проживання чи місцезнаходження підприємства, виду послуги.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Назва послуги

 • Проведення судової експертизи в цивільних та господарських справах
 • Проведення дослідження на замовлення

Підвид експертизи

Фототехнічна

Вид експертизи

Криміналістична

Експертна спеціальність (індекс)

Дослідження фотозображень та технічних засобів їх виготовлення (6.1)

Назва профільного сектору

Сектор автотехнічних досліджень

Контактна особа

Завідувач сектору Лисенко Андрій Володимирович

Контактний телефон

+38 066 610 11 16

Об’єкти експертизи/дослідження:

 • Фотокартки (спеціальні, документальні, художні тощо);

 • Типографські та інші репродукції, у тому числі виготовлені за допомогою сканувальних пристроїв;

 • Цифрові зображення (оригінали та копії);

 • Відеозаписи (використовують окремі кадри як статичний матеріал, оригінали та копії).

Типові питання:

 • Чи можливо покращити якість зображення невідомої особи, яка зафіксована у відеозаписі «___» у проміжку часу з 01:54:13 до 01:54:30? Якщо так, то виконати збільшення зображення цієї особи з подальшим записом на оптичний диск.

 • Якого зросту особи в капюшонах, зображені у відеозаписах: «____» у проміжку часу з 01:54:13 до 01:54:30, «____» у проміжку часу з 01:54:13 до 01:54:30, якщо зріст зображеної особи (статиста) у відеозаписах з назвами: «____» у проміжку часу з 01:54:13 до 01:54:30, «____» у проміжку часу з 01:54:13 до 01:54:30 становить 173,5 см?

 • Який розмір взуття осіб у капюшонах, що зображені у відеозаписах: «____» у проміжку часу з 01:54:13 до 01:54:30, «____» у проміжку часу з 01:54:13 до 01:54:30, якщо розмір зображених плиток у відеозаписі «____» становить: плитка № 1 – 498×273 мм, плитка № 2 – 493×295мм?

 • Чи змінився об’єм об’єкта (____), зображеного у відеозаписі: «____» у проміжку часу з 01:54:13 до 01:54:30, порівняно з розмірами цього ж об’єкта, зображеного у відеозаписі «____» у проміжку часу з 01:12:11 до 01:16:21?

 • Чи тотожна модель зображеного в наданому на дослідження відеозаписі «____» у проміжку часу з 01:54:13 до 01:54:30 транспортного засобу світлого кольору з темним дахом, який рухається в ближньому до точки зйомки ряді проїжджої частини, марці та моделі зображеного автомобіля Honda CR-V з формою кузова 2007–2012 років випуску, що зафіксований у графічному файлі: «Honda.PNG»?

 • Яким є державний реєстраційний номерний знак зображеного в наданому на дослідження відеозаписі «____» у проміжку часу з 01:54:13 до 01:54:30 транспортного засобу світлого кольору з темним дахом, який рухається в ближньому до точки зйомки ряді проїжджої частини?

 • Чи є зображення предмета (зазначається будь який об’єкт, щодо якого потрібно провести дослідження), який був направлений з листом від 11.11.2018 № 11/1-11 вих-11 одним і тим самим зображенням (зазначається будь який об’єкт, щодо якого потрібно провести дослідження) на чотирьох детальних фотознімках, що містяться на диску для лазерних систем зчитування, що упакований у пакет №000000?

 • Чи є ідентичними між собою графічні зображення (підписів/ печаток) у файлі: «____» та у файлі: «____»?

 • Чи можливо покращити якість зображення державного реєстраційного номерного знаку транспортного засобу та самого транспортного засобу, який зафіксовано у файлі: «__» у проміжку часу з 09:43:56 до 09:55:56? Якщо так, виконати збільшення зображення державного реєстраційного номерного знаку транспортного засобу та самого транспортного засобу з подальшим записом на оптичний носій?».

 • Чи можливо встановити характерні ознаки транспортного засобу червоного кольору, який зафіксовано у файлі: «__» у проміжку часу з 09:43:56 до 09:55:56 для подальшої його ідентифікації? Якщо так, то чи є зображений транспортний засіб тим транспортним засобом, що зображений у файлах: «__», «__», «__»?

 • Чи можливо ідентифікувати куртку особи, яка з’являється у відеозаписі «___» у проміжку часу з 09:43:56 до 09:55:56? Якщо так, то чи є вона курткою, що була вилучена під час обшуків і фотознімки якої додаються?

 • Чи можливо використовувати надані на дослідження флеш-карти «Canon», «Toshiba», «Kingston» у цифрових фотоапаратах «Canon», наданих на дослідження?

 • Чи створено надані на дослідження файли з назвами «__», «__», «__», «__» цифровими фотокамерами «Canon», наданими на дослідження? Якщо так, то якою з них і який файл?»

 • Чи створено надані на дослідження файли з назвами «__», «__», «__», «__» в одних і тих самих чи різних умовах?

 • Чи є зображення татуювання на лівій руці особи, яка наносить тілесні ушкодження потерпілим, що зафіксовано у проміжку часу з 22:49:13 до 22:49:20 у відеозаписі «__», що записаний на диск CD-R ANV Professional?

 • Чи одне й те саме зображення місцевості зафіксовано у файлі «__» та у файлах «__» і «__», наданих на дослідження?

 • Чи містять надані на дослідження фотознімки: «__», «__» ознаки монтажу?

 • Чи відповідає зображення місць перетину зображених захисних елементів на фотозображенні «__» та фотозображенні «__», а також на зворотній частині зразка (сигнального примірника) спеціального бланку нотаріального документа серії ААА 000000?

Дослідженням вирішуються й інші питання за домовленістю.

Вартість проведення експертизи/дослідження

Код послуги

Найменування послуги

Експерто година, грн (без ПДВ)

ПДВ

Вартість з ПДВ

1500118

Проведення судової експертизи в цивільних, господарських, адміністративних справах, у виконавчому провадженні: експертиза фототехнічна

378,64

75,73

454,37

1500158

Проведення експертних досліджень, оцінки майна, майнових прав і професійної оціночної діяльності на замовлення фізичних або юридичних осіб: експертиза фототехнічна

378,64

75,73

454,37

1500192

Проведення експертних досліджень, оцінки майна, майнових прав і професійної оціночної діяльності на замовлення фізичних або юридичних осіб: дослідження фототехнічні

378,64

75,73

454,37

Послуги надаються за письмовою заявою фізичних або юридичних осіб із зазначенням їх прізвища, імені, по-батькові особи чи найменування підприємства, місця реєстрації та проживання чи місцезнаходження підприємства, виду послуги.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Назва послуги

 • Проведення судової експертизи в цивільних та господарських справах
 • Проведення дослідження на замовлення

Підвид експертизи

Молекулярно-генетична

Вид експертизи

Біологічна

Експертна спеціальність (індекс)

Молекулярно-генетичне дослідження (9.5)

Назва профільного сектору

Сектор біологічних досліджень та обліку

Контактна особа

Завідувач сектору Слюсарчук Лідія Костянтинівна

Контактний телефон (черговий)

+38 066 591 58 09

Об’єкти експертизи/дослідження:

 • Зразки букального епітелію.

Типові питання:

 • Чи може громадянин «А» бути біологічним батьком дитини «Б», матір’ю якої є громадянка «В»?

 • Чи може громадянка «А» бути біологічною матір’ю дитини «Б», батьком якої є громадянин «В»?

 • Чи перебуває громадянин (ка) «А» в прямій біологічній спорідненості з дитиною «Б»?

Дослідженням вирішуються й інші питання за домовленістю.

Вартість проведення експертизи/дослідження

Код послуги

Найменування послуги

Експерто година, грн (без ПДВ)

ПДВ

Вартість з ПДВ

1500127

Проведення судової експертизи в цивільних, господарських, адміністративних справах, у виконавчому провадженні: експертиза молекулярно-генетична

378,64

75,73

454,37

1500164

Проведення експертних досліджень, оцінки майна, майнових прав і професійної оціночної діяльності на замовлення фізичних або юридичних осіб: експертиза молекулярно-генетична

378,64

75,73

454,37

1500198

Проведення експертних досліджень, оцінки майна, майнових прав і професійної оціночної діяльності на замовлення фізичних або юридичних осіб: дослідження молекулярно-генетичні

378,64

75,73

454,37

Послуги надаються за письмовою заявою фізичних або юридичних осіб із зазначенням їх прізвища, імені, по-батькові особи чи найменування підприємства, місця реєстрації та проживання чи місцезнаходження підприємства, виду послуги.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Назва послуги

 • Проведення судової експертизи в цивільних та господарських справах
 • Проведення дослідження на замовлення фізичних або юридичних осіб

Підвид експертизи

Комп'ютерно-технічна

Вид експертизи

Інженерно-технічна

Експертна спеціальність (індекс)

Дослідження комп’ютерної техніки та програмних продуктів (10.9)

Назва профільного сектору

Сектор комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень

Контактна особа

Завідувач сектору Гусевик Дмитро Володимирович

Контактний телефон (черговий)

+38 066 591 58 09

Об’єкти експертизи/дослідження:

 1. Носії даних:

  • накопичувачі на жорстких дисках (HDD 3,5", 2,5", 1,8") з інтерфейсами SATA, PATA, SAS, SCSI
  • твердотілі накопичувачі (SSD)
  • флеш-пам’ять (USB-флеш / карти SD, miniSD, microSD, CF, xD-Picture, SM, MS)
  • оптичні диски CD, DVD, Blu-ray
  • дискети 3,5"
 2. Комп’ютери:

  • системні блоки ПК
  • моноблоки
  • лептопи (ноутбуки, нетбуки)
  • планшетні ПК (у тому числі iPad)
  • кишенькові ПК (у тому числі Blackberry)
 3. Мобільні телефони

 4. Відеореєстратори

 5. Цифрові диктофони, відеокамери, фотоапарати

Типові питання:

 • Чи зберігаються на носії даних ноутбука ознаки видалення файлів(графічних, текстових, відео, аудіо)? Якщо так, то чи можливо їх відновити?

 • Чи зберігаються на носії даних системного блока ПК текстові файли(у тому числі й видалені), що містять ключові послідовності: «перше слово», «друга фраза», «номер»?

 • Чи зберігається на носії даних відеореєстратора відеозаписи датованіперіодом з 18:00 03.03.2013 по 20 04.03.2013? Якщо так, прошу записати їх на оптичний диск.

 • Чи можливо відновити графічні файли на флеш-карті, які створені ізвикористанням фотоапарата 25-30.03.2013 та видалені користувачем? Якщо так, прошу відновити та записати на оптичний диск.

Дослідженням вирішуються й інші питання за домовленістю.

Вартість проведення експертизи/дослідження

Код послуги

Найменування послуги

Експерто година, грн (без ПДВ)

ПДВ

Вартість з ПДВ

1500134

Проведення судової експертизи в цивільних, господарських, адміністративних справах, у виконавчому провадженні: експертиза комп’ютерно-технічна

378,64

75,73

454,37

1500171

Проведення судової експертизи в кримінальному провадженні на замовлення підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого, їх захисників, законного представника, потерпілого, його представника і законного представника (за клопотанням): експертиза комп’ютерно-технічна

378,64

75,73

454,37

1500205

Проведення експертних досліджень, оцінки майна, майнових прав і професійної оціночної діяльності на замовлення фізичних або юридичних осіб: дослідження комп’ютерно-технічне

378,64

75,73

454,37

Послуги надаються за письмовою заявою фізичних або юридичних осіб із зазначенням їх прізвища, імені, по-батькові особи чи найменування підприємства, місця реєстрації та проживання чи місцезнаходження підприємства, виду послуги.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Назва послуги

 • Проведення судової експертизи в цивільних та господарських справах
 • Проведення дослідження на замовлення фізичних або юридичних осіб

Підвид експертизи

Трасологічна

Вид експертизи

Криміналістична

Експертна спеціальність (індекс)

Дослідження запірних та контрольних пристроїв (4.2)

Назва профільного сектору

Сектор трасологічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень

Контактна особа

Завідувач сектору Тімченко Сергій Геннадійович

Контактний телефон (черговий)

+38 066 591 58 09

Об’єкти експертизи/дослідження:

 1. Лічильники обліку споживаних населенням електроенергії, води, газу тощо та пломби, якими вони опломбовуються:

  • металеві (свинцеві) пломби;

  • мастичні пломби;

  • пломби-наклейки;

  • полімерні пломби з якірним механізмом замикання;

  • полімерні пломби з роторним механізмом замикання.

 2. Запірно-пломбувальні пристрої, якими опломбовуються залізничні товарні вагони, двері складів, сховищ тощо.

Типові питання:

 • Чи містить лічильник … пошкодження та який механізм їх утворення?

 • Який зміст маркувальних позначень на пломбі?

 • Чи є на наданій на дослідження пломбі будь-які пошкодження? Якщо так, то який механізм їх утворення?

 • Чи відповідає пломба № …. представленому зразку пломбі № ….?

 • Чи перепломбовувалася пломба після її первинного опломбування?

 • Чи не залишені відбитки на контактних поверхнях наданої на дослідження пломби та пломби, що надана як порівняльний зразок, матрицями плашок одних і тих самих пломбувальних лещат?

Дослідженням вирішуються й інші питання за домовленістю.

Вартість проведення експертизи/дослідження

Код послуги

Найменування послуги

Експерто година, грн (без ПДВ)

ПДВ

Вартість з ПДВ

1500112

Проведення судової експертизи в цивільних, господарських, адміністративних справах, у виконавчому провадженні: експертиза трасологічна

378,64

75,73

454,37

1500152

Проведення судової експертизи в кримінальному провадженні на замовлення підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого, їх захисників, законного представника, потерпілого, його представника і законного представника (за клопотанням): експертиза трасологічна

378,64

75,73

454,37

1500186

Проведення експертних досліджень, оцінки майна, майнових прав і професійної оціночної діяльності на замовлення фізичних або юридичних осіб: дослідження трасологічні

378,64

75,73

454,37

Послуги надаються за письмовою заявою фізичних або юридичних осіб із зазначенням їх прізвища, імені, по-батькові особи чи найменування підприємства, місця реєстрації та проживання чи місцезнаходження підприємства, виду послуги.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ