Нам потрібні досвічені працівники

Херсонський науково-дослідний експертно-криміналістичний центру МВС України проводить набір співробітників.

Перелік вакансій:

Освіта вища: юридична або економічна (спеціаліст, магістр), бажаний досвід роботи у сфері закупівель.
Обов’язки Планування закупівлі та формування річного плану закупівель в електронній системі, здійснення вибору процедури закупівлі, забезпечення рівних умов для всіх учасників, об'єктивного на чесного вибору переможця процедури закупілі, забезпечення оприлюднення в електронній системі закупівель інформації, необхідної для виконання вимог Закону про публічні закупівлі
Телефонуйте (050) 945 97 68 Федір Васильович
У Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України оголошено конкурс на заміщення вакантних посад у лабораторії навчальної та наукової роботи
Докладніше за посиланням

Робочий графік: понеділок-п’ятниця с 9:00 до 18:00. Нормований робочий день.

Заробітна плата: 9500 – 10925 грн.

Ми забезпечуємо оплату праці без затримок, виключно офіційно, 2 рази на місяць, соцпакет та можливості кар’єрного зростання. Знаходимось у зручному місці в центрі міста.

Загальні вимоги: вік – від 23 до 35 років, відсутність судимості, дисциплінованість, комунікабельність, врівноваженість.

Бажані додаткові вимоги до кандидатів: вміння швидко орієнтуватись в законодавстві, бажання навчатись, відповідальність, чесність, працелюбність, знання ПК та Microsoft Office.

Досвід роботи – бажаний.

 

Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA ImageChange Image