Змагання до дня памяті загиблого правоохоронця
Вже котрий рік поспіль працівники Херсонського НДЕКЦ МВС України приймають участь у змаганнях зі швидкісної стрільби, які присвячені загиблому при виконанні службових обов’язків майору Віталію Нестеренко.
![](http://www.ndekc-ks.gov.ua/wp/wp-content/uploads/2019/02/IMG_7644-1024x768.jpg)
Для вшанування пам’яті та підтримки учасників змагань цього року був присутній син Віталія Нестеренко – Данило. Йому, як почесному гостю випала нагода відкрити турнір в якому взяли участь 15 команд різних за призначеннями підрозділів, діяльність яких координує МВС України.
![](http://www.ndekc-ks.gov.ua/wp/wp-content/uploads/2019/02/IMG_7703-1024x768.jpg)
Кожна з команд намагалась як найкраще представити свій підрозділ та показати свої навички та вміння володіння бойової зброї.
![](http://www.ndekc-ks.gov.ua/wp/wp-content/uploads/2019/02/IMG_7710-1024x768.jpg)
Команда Херсонського НДЕКЦ МВС України цього року склала достойну конкуренцію спецпідрозділам поліції, які мають високу кваліфікацію уміння стріляти з бойової зброї, та посіла почесне 4-е місце.
![](http://www.ndekc-ks.gov.ua/wp/wp-content/uploads/2019/02/IMG-20190130-WA0003-1024x768.jpg)
Завідувач сектору дослідження зброї виборов 3 місце в особистому заліку у виконанні вправи швидкісної стрільби із пістолету Макарова (ПМ-4КС.) Щиро вітаємо колег та бажаємо не зупинятися на досягнутому.
![](http://www.ndekc-ks.gov.ua/wp/wp-content/uploads/2019/02/1-614x1024.jpg)