Благодійна акція від колективу Херсонського НДЕКЦ МВС
За ініціативи колективу Херсонського НДЕКЦ МВС було організовано благодійну акцію «Від щирого серця у дитячі долоньки» для вихованців Олешківського дитячого будинку-інтернату. До акції долучилися усі працівники установи, виявили неабияку активність і небайдужість до дітей такої особливої категорії, які так потребують нашої уваги.
Напередодні улюбленого свята всіх дітлахів – дня Святого Миколая, до дітей інтернату завітали представники НДЕКЦ з привітаннями, добрими словами та солодкими подарунками, фруктами, цукерками. Привезли вихованцям також чимало гарного одягу, іграшок, книжок з казками, засобів гігієни і догляду. Найкращою подякою для колективу НДЕКЦ були щира дитяча радість та усміхнені обличчя, позитивна атмосфера і тепло добра, які витали у повітрі цього передсвяткового дня.
Нехай такі акції стануть нашою доброю традицією, а світ навколо нас – трішечки добрішим!
![](http://www.ndekc-ks.gov.ua/wp/wp-content/uploads/2021/01/IMG_6267-1024x683.jpg)
![](http://www.ndekc-ks.gov.ua/wp/wp-content/uploads/2021/01/изображение_viber_2020-12-21_13-17-35-1024x682.jpg)
![](http://www.ndekc-ks.gov.ua/wp/wp-content/uploads/2021/01/изображение_viber_2020-12-21_13-17-39-1024x682.jpg)